פתרונות פיתוח, עיצוב, ובנייה לאתרי וורדפרס.

code

קוד נקי

אנו עובדים עם התבניות הטובות ביותר והתוספים הטובים ביותר, זה חלק נכבד מסוד ההצלחה של האתרים אותם אנו בונים. במידה ונעשה פיתוח מ-0 ההקפדה על קוד נקי תהיה שבעתיים.

attach_money

מחירים נוחים

לאחר שנים רבות של ניסיון בתעשייה, אנו מבינים שאתם זקוקים לפתרון פשוט ונוח ללא עלות יקרה ולכן האתרים שלנו עולים בין 2,700 ש"ח לבין 6,000 ש"ח (אתר מתבנית)

build

תחזוקה שוטפת

אנו מבינים שבעולם שכל הזמן מתקדם ומשתכלל אתם זקוקים לפתרון עקבי במידה והאתר שלכם זקוק לשכלולים נוספים ותוספות שונות לאורך הזמן, לכן אנו בנינו לכם חבילות שירות.

אין הפתעות במחיר, חבילות בניית אתרי וורדפרס.

אתר תדמית
2,700
 • check 5 דפים מעוצבים
 • check עמודים ללא הגבלה
 • check מערכת ניהול בעברית
 • check מערכת בלוג מובנת
 • check התאמה לקידום אורגני
 • check ועוד...
תתחיל להזיז אותי!
חנות וירטואלית
4,600
 • check 5 דפים מעוצבים
 • check עמודים ללא הגבלה
 • check מערכת חנות מלאה
 • check ניהול מלאי
 • check מערכת ניהול בעברית
 • check מערכת בלוג מובנת
 • check התאמה לקידום אורגני
 • check ועוד...
יאללה, פתח ת'בסטה!
אתר בהתאמה אישית
8,900
 • check 5 דפים מעוצבים
 • checkעמודים ללא הגבלה
 • checkמערכת ניהול בעברית
 • check מערכת בלוג מובנת
 • check התאמה לקידום אורגני
 • check ועוד...
בא לי אתר מפנק!

מידע נוסף לא יכול להזיק לך.

מה זה וורדפרס?

לפני שנענה על השאלה מה זה וורדפרס, אנו נשאל קודם - איך אתרי אינטרנט עובדים: בעבר הרחוק יותר, אתרי אינטרנט היו בנויים נטו על שפות בשם HTML ו CSS. שתי השפות האלה עד היום מרכיבות את אתרי האינטרנט אך בצורה שונה מבעבר. השפות האלה הן לא דינמיות והן לא יודעות לבצע תקשורת עם המשתמש או עם השרת. כל שינוי באתר שבנוי בHTML ובCSS מצריך עבודה מול קוד האתר ע"י מתכנת ולא מאפשר לבעל האתר שלאו דווקא מבין קוד- לערוך את האתר. לכן, במרוצת השנים, התחילו לבנות מערכות לניהול תכנים על מנת להקל ולעקוף את הצורך לעבוד מול קוד כשרוצים לשנות דברים באתר.מערכות לניהול תוכן, הן מערכות שעובדות עם דאטא-בייס ושפות שנקראות "צד שרת" (BACK END). השפות האלה והשימוש בדאטא-בייס, מאפשר לאתרים כיום להיות מנוהלים ע"י מערכות פשוטות לתפעול ונוחות להפליא, ללא צורך בידע קודם או בשפות תכנות כאלה ואחרות. מערכות רבות שנבנו עד היום היו מסורבלת וצרכו הרבה מאוד משאבים (כמו זכרון ראם, נפח אחסון) מהשרת. היו גם מערכות רבות (גם כיום נשארו כמה) שנבנו בקוד סגור.

אז מה זה וורדפרס ומה השוני שלה ממערכות ניהול תוכן אחרות?

וורדפרס היא מערכת שהתחילה את דרכה בשנת 2003 כמערכת לניהול בלוגים. לאט לאט היא התפתחה והפכה ממערכת לניהול בלוגים, למערכת לניהול תוכן. השוני של וורדפרס מתאפיין בשימוש בקוד פתוח המאפשר לכל מתכנת (בעל האתר או בא כוחו) לגשת לקוד המקור ולערוך את האתר כאוות רצונו. בנוסף לכך, וורדפרס מציעה לנו קהילה עצומה המונה מיליוני אנשים מכל רחבי העולם שמוכרים או מפתחים בחינם ערכות עיצוב שניתן להתקין אותן בקלות, ובתוך זמן קצר ביותר להרים אתר מקצועי ואיכותי בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם כיום.

אחד הדברים הנוספים המאפיינים את וורדפרס זה השימוש בתוספים למערכת (פלאגינים).

במרבית המערכות לניהול תוכן בעולם, ניתן להוסיף פונקציות עיצוביות ואפליקטיביות אך ורק על ידי עריכת קוד המקור ותוספות שרק מתכנת מיומן יכול להוסיפן. לעומת זאת, וורדפרס מציעה לנו אפשרות להוספת פונקציות עיצוביות ואפליקטיביות בתוך שניות עד דקות, ללא צורך של ידע כלשהו של תכנות או קידוד. ישנם אלפי תוספים וערכות עיצוב באתר וורדפרס שניתנות לכל דורש בחינם. זאת לעומת מערכות רבות לניהול תוכן שבהן צריך לשלם על כל "פיפס" (במיוחד במערכות קוד סגור שבהן אין לנו גישה לקוד המקור ולכן החברה שבנתה לנו את האתר יכולה לגבות כמה שהיא רק תחליט על כל שינוי או תוספת קטנה או גדולה).

דברים שכדאי לדעת על וורדפרס:

ממחקר שהתבצע בשנת 2015 עולה כי 25% מאתרי האינטרנט בעולם כיום בנויים על וורדפרס, וכ18% מהאתרים בעלי התנועה הגבוהה ביותר בעולם בנויים על וורדפרס. המגמה רק הולכת וגדלה עם הזמן וצפויה להגיע למימדי ענק במשך הזמן.

קצת רקע כללי על מה שאפשר לעשות עם וורדפרס:

לפני כמה חודשים (נכון לכתיבת מאמר זה אנחנו בשנת 2016) החברה שמציירת את וורדפרס (חברת אוטומטיק) רכשה את החברה שמייצרת את התוסף השמיש ביותר ביצירת חנויות אינטרנטיות בתוך אתרי וורדפרס (ווקומרס). הצעד הזה לוקח את וורדפרס להתרחבות בכל הנושא הקשור ליצירת חנויות וירטואליות בצורה יותר ידידותית למשתמש ויותר מתקדמת (אפשרות להתממשקות ל rest-api ומערכות erp שונות).וורדפרס כיום משמשת אתרי חדשות, בלוגים קטנים וגדולים, אתרי תדמית, אינדקסים ורשתות חברתיות ופורומים.

לסיכום: למה טוב לנו לעבוד עם וורדפרס:

 1. עובדי גוגל המליצו בפומבי כמה פעמים על השימוש בוורדפרס כמערכת אידאלית לבניית אתר וניהול תוכן.
 2. זול וידידותי למשתמש (ניתן להסביר די בקלות ללקוחות איך לנהל את המערכת בעצמם).
 3. עדכוני אבטחה וטכנולוגיה תכופים. למערכת, לתוספים ולערכות עיצוב.
 4. קהילה עצומה ותומכת (מאוד!!) המלאה בעזרה הדדית (לרוב ללא תמורה) בין מתכנתים ומנהלי אתרים (גם כאלו ללא רקע של קוד).
 5. מעולה לקידום אורגני, ממומן, ושיווק ברשתות חברתיות (גוגל מעדיפים אתרי וורדפרס).

תרגום תבניות וורדפרס

לנו, באתר endless.co.il יש מגוון עצום של תבניות מודרניות ויפהפיות, תומכות קידום ומכירה. התבניות שלנו הן החדישות ביותר בשוק, תומכות בסלולר, ומתהדרות בשלל עיצובים מקסימים, מודרניים, נקיים, ובשלל אלמנטים ואפקטים מיוחדים וחדשניים מהשורה הראשונה. אנו מזמינים אתכם להזמין תרגום תבניות וורדפרס אצלנו כבר היום, ולהנות משלל האופציות שאנו מציעים. במידה ובכל זאת לא מצאתם את מה שבדיוק מתאים לכם, אנו מציעים גם שירותי גיורי תבניות וורדפרס (הסבה לעברית של תבניות הבנויות לשפות אחרות - תרגום תבניות וורדפרס) המתאימים לכל תבנית שתרצו, ממגוון התבניות העולמי.העבודה שלנו איכותית ביותר, והתוצר הסופי הוא אתר מעוצב בצורה יפהפיה, מודרנית ונקייה, התומך במכירה וקידום המוצר.

וורדפרס הינה המערכת הנפוצה ביותר בעולם לניהול תוכן (CMS) לאתרים - מהאתרים הקטנים ביותר ועד הגדולים ביותר, וורדפרס מחזיקה מיליוני אתרי אינטרנט, החל מבלוגים ועד לאתרים רבי תוכן בעלי מערכות סליקה, קהילות ועוד.

איך בניית אתר תדמית עוזרת לעסק שלך?

התדמית של העסק שלנו היא דבר חשוב מאוד. כאשר לעסק שלנו יש תדמית חיובית ויוקרתית אז יותר לקוחות רוצים לעשות אתנו עסקים. היום מקובל מאוד ליצור תדמית לעסק באמצעות רשת האינטרנט. על ידי בנייה של אתר תדמית ניתן ליצור לכל העסק את התדמית שהוא מעוניין בה. בניית אתר תדמית תסייע גם לעסק שלך לפנות לקהל היעד המסוים שלו ולעשות עליו רושם חיובי. באמצעות אתר זה יותר אנשים יכירו את העסק שלך ויוכלו להתרשם ממנו.

בניית אתר תדמית – יתרונות

בניית אתר תדמית דורשת מומחיות ומקצועיות של בונה אתרים. ניתן לבנות אתרי תדמית במגוון פלטפורמות כאשר הפלטפורמה המומלצת ביותר היא תוכנת וורדפרס. בונה אתרים מקצועי ידע לבנות לך אתר מותאם אישית לפי הצרכים והדרישות שלך. הוא ידע לעצב את האתר כך שהוא יהיה מרשים מאוד ויקרין את התדמית אותה אתה רוצה ליצור לעסק שלך. בונה האתרים יערב אותך בתהליך הבנייה והאפיון שלה אתר כך שהאתר יתאים ככל הניתן לציפיות שלך.

בניית אתר תדמית – למה חשוב להשקיע בתוכן של האתר?

בניית אתר תדמית היא עסק שיש לו מרכיבים רבים. כאשר בונים אתר תדמית צריך להשקיע בעיצוב של האתר וגם בתוכן שיש בו. התוכן שיש באתרי תדמית את התדמית שהאתר יוצר. תוכן איכותי ומקצועי יוכל לשדר לגולשים באתר שהעסק שלך הוא עסק אמין ובעל ניסיון. חשוב לכתוב בתוכן של האתר רק תיאורים חיובים מאוד אשר ידגישו את היתרונות של העסק שלך. חשוב לוודא שהתוכן באתר יהיה ללא שגיאות כתיב ושהוא לא יהיה פוגעני בשום צורה לקבוצות שונות באוכלוסייה או לבני מיעוטים שונים.

אתר התדמית של החברה, העסק או בעל המקצוע, מאפשר לקהל הגולשים לקבל מידע אודות שירותיו, ולכן, אתר תדמית חייב להיות מרשים ולפרט את שירותי בעל העסק בצורה תמציתית ומדויקת שכן יש לזכור כי גולשי האינטרנט חסרי סבלנות, גולשי האינטרנט חשופים לאינפורמציה בלתי נגמרת וחייבים לברור את התכנים הנחשפים אליהם ולכן חשוב להיות תמציתי ומדוייק. נוסף על כך, ניתן להוסיף לאתר התדמית מאמרים ועליו לכלול דף יצירת קשר אשר מניע את הגולש לפעולה ומאפשר לו לצור קשר עם בעל האתר ללא השקעת מאמצים. בכדי לבנות אתר תדמית מרשים וייצוגי, יש להקפיד על פרטים רבים – יש לבחור את צבעי האתר, לבחור בלוגו מושך ויצירתי, לבחור את סוג הגופן, גודל הגופן, להוסיף תמונות ועוד, אך אסור להעמיס על האתר – עומס תמונות, צבעים ומלל עשוי להרחיק את הגולש. באמצעות אתר תדמית מושך וייצוגי אשר כולל צבעים נכונים – בולטים אך לא חזקים מידי, גודל גופן מתאים, מלל תמציתי אך מובן, תמונות, סרטונים ועוד, יהיה ניתן להגדיל את כמות הגולשים וליצור לקוחות קבועים חדשים.

איך בניית אתר יכולה להשפיע על העסק שלך?

העידן המודרני הוביל להקמת מגוון חברות ועסקים גדולים, בינוניים וקטנים, כאשר התחום המשותף לכולם הוא שכל בעלי העסקים זקוקים לפרסום ושיווק. אם בעבר התרכז הפרסום במדיה מצומצמת כגון – הטלוויזיה, הרדיו, שלטי החוצות והעיתונים, היום, הפך האינטרנט למדיית הפרסום הגדולה והעוצמתית ביותר, שכן הוא מאפשר לבעל העסק להגיע לחשיפה המרבית ולשלם מחירים נמוכים ביחס למחירי הפרסומות בטלוויזיה וברדיו. בימינו, לא יכול בעל עסק להצליח ללא בניית אתר תדמית וקידומו במנועי החיפוש וברשתות החברתיות, וכאן נכנסות חברות הקידום השונות ואנו בניהם.

איך לבחור חברת בניית אתרים?

ישנן מגוון חברות אשר עוסקות בתחום קידום אתרים, מיתוג עסקי, כתיבת תוכן, בניית אתרי תדמית, עיצוב אתרים, בניית אתרים לעסקים ועוד. בניית אתרי תדמית הינה אומנות בפני עצמה, מכיוון שיש לעצב את האתר בצורה שתמשוך את הגולשים ותאפשר להם ולמנועי החיפוש למצוא את האתר. אתר תדמית חייב להתאים לאופיו של בית העסק – עליו להציג את איכותו וייחודו ולגרום לגולשים להיכנס אליו ולעיין בתכניו ולא באתרים של לקוחות אחרים אשר מתחרים על אותו קהל יעד ומציעים שירותים דומים. בניית אתר תדמית צריכה להתבצע על ידי חברה מקצועית ובעלת ניסיון אשר יודעת כיצד להדגיש את החזקות של העסק.

בניית אתרי Wordpress – כולל מערכת ניהול תוכן והתאמה למובייל

וורדפרס הינה המערכת הפשוטה, הנגישה, הפופולרית והמתקדמת ביותר בעולם. כמו כן, המערכת קלה לשימוש – ניתן לנהל אותה בשפה העברית, היא ידידותית למנועי החיפוש השונים, ניתן לעצב אותה, להוסיף תפריטים אשר מקלים על הגולשים ומאפשרים להם להתמצא באתר, ניתן להוסיף לאתרים מאמרים, מערכת בלוגים, ניתן לנהל חדשות, קטגוריות, ליצור גלריית תמונות ובעצם – להשתמש בכל השיטות השיווקיות הקיימות. חברת ENDLESS, כשמה, הינה יצירתית ללא גבולות והיא מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מבניית אתרי תדמית מרתקים ושונים מהאתרים השגרתיים. החשיבה היצירתית מפתיעה את הגולשים, מעוררת את סקרנותם וגורמת להם להיכנס אל האתר. חברת ENDLESS מספקת שירותים נוספים – בניית אתרי תדמית מותאמים למובייל ומתאימה את האפיון והעיצוב לצרכי הלקוח. כיום, מהווה המובייל חלק בלתי נפרד מחיינו – ניתן לראות זאת בכל מקום – ברחוב, במהלך נסיעה בתחבורה ציבורית, כאשר יוצאים לסרטים, מסעדה, טיול ועוד, שכן ניתן לגלוש באתרים מכל מקום. מכיוון שמרבית האתרים מתעוותים במובייל, יש להתאים אותם ולדאוג לכך שגולשי האתרים יוכלו להנות מחוויית הגלישה ולהבין את הכתוב. גולש שלא ימצא את האתר במהירות ויתקשה בקריאת תכניו, לא יחפש אותו שנית. חברת ENDLESS תוכל לבנות לכם אתר תדמית או אפליקציה , לאפיין את האתר ולעצבו כך שיתאים למוביילים השונים ולקדם לכם את האתר בצורה הטובה ביותר.

בניית חנות וירטואלית

עסק כמו חנות יכול להיות עסק מכניס מאוד, אך כמות הלקוחות שאנחנו יכולים שתהיה לנו בעסק היא מוגבלת. אם אנחנו רוצים ליהנות מכמות בלי מוגבלת של לקוחות עלינו להקים חנות וירטואלית לעסק שלנו. בניית אתר חנות יכולה לאפשר לנו למכור את הסחורה של החנות שלנו לאנשים בכל רחבי העולם והארץ.

בניית אתר חנות – למה כל עסק צריך חנות וירטואלית?

בניית אתר חנות יכולה להיות צעד עסקי חכם מאוד. כל עסק צריך למעשה לחנות וירטואלית או אפליקציית מכירות. כאשר לעסק שלנו יש חנות וירטואלית אנחנו יכולים להקים חנות נוספת שאין בה צורך לעובדים נוספים. כאשר לעסק שלנו יש חנות באינטרנט אנחנו יכולים למכור את הסחורה שלנו גם ללקוחות שנמצאים במדינות רחוקות מאוד כמו ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה או ארצות אירופה.

בניית אתר חנות – יתרונות

בניית אתר חנות היא בעלת יתרונות רבים. היתרון המרכזי של בניית אתר לחנות שלנו הוא שאתר זה יכול לאפשר לנו לשפר את התדמית הייחודית של העסק שלנו. כאשר לעסק שלנו יש תדמית חיובית מאוד ומתקדמת – של עסק שלא מפחד מטכנולוגיה אז יותר לקוחות ירצו לעשות אתנו עסקים. לקוחות נמשכים לעסקים שיש להם אתרים מעוצבים ויפים. ככל שהאתר שלנו יהיה מעוצב יותר ואיכותי יותר כך נוכל לפנות למספר רב יותר לקוחות ולשכנע אותם לקנות חלק מהסחורה האיכותית שלנו.

הבלוג שלנו...


למה כדאי לבנות אתר עם וורדפרס?

קידום אתר וורדפרס הוא אפקטיבי בהשוואה לפלטפורמות אחרות בעולם שבו כמעט כל השיווק והפרסום של חברות ועסקים עובר דרך רשת האינטרנט, אין ספק כי היכולת לנהל את אסטרטגיית הפרסום של העסק בצורה המיטבית ולהוביל להגדלת המכירות, היא מן המטרות החשובות ביותר עבור בעליו. מערכת וורדפרס בעלת הקוד הפתוח מאפשרת לעשות בדיוק את זה ובקלות יחסית, […]

קידום אתרים אורגני – איך זה עובד?

מה זה SEO (קידום אתרים אורגני)? מה זה SEO ? נתחיל עם ההגדרה הבסיסית, SEO באנגלית הוא קיצור ל Search engine optimization – ועכשיו בעברית, אופטימיזציה למנועי חיפוש, ההסבר הפשוט של המושג הזה הוא – יצירת מצב אידאלי למנועי חיפוש. כדי לענות מה זה SEO, אנחנו צריכים לשאול ולענות של שתי שאלות אחרות כשאנחנו רוצים להבין מה […]

קורס בניית אתרים – האם זה משתלם?

כיצד קורס של בניית אתרי אינטרנט יכול להפוך להתחלה של קריירה ככל שהעולם הולך ומתקדם בצעדי ענק אל עבר טכנולוגיות חדשות, כך גם היידע בתחום של בניית אתרי אינטרנט הופך למשאב מבוקש. הרצון לייצר נגישות מקסימלית בתוך האתרים העסקיים בעבור הלקוחות הפוטנציאליים, מייצר את הצורך באנשי מקצוע מומחים. הכוונה היא לבוני אתרים שיכולים ללמוד במהירות, […]

 
 

בא לך לדבר?

אנחנו כאן, במושב גמזו בלב יער בן שמן, מחכים לשמוע מכם, בטלפון, במייל או בטופס כאן ליד.
pin_drop
בלב היער

מושב גמזו, ההדס 12

phone
דברו איתנו

טלפון: 054-9796808
מייל: [email protected]
ראשון - חמישי, 9:15-16:00

השארת פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונציגה תחזור אליכם בהקדם