בניית אתרים לעורכי דין - קידום אתרים לעורכי דין

code

קוד נקי

אנו עובדים עם התבניות הטובות ביותר והתוספים הטובים ביותר, זה חלק נכבד מסוד ההצלחה של האתרים אותם אנו בונים. במידה ונעשה פיתוח מ-0 ההקפדה על קוד נקי תהיה שבעתיים.

attach_money

מחירים נוחים

לאחר שנים רבות של ניסיון בתעשייה, אנו מבינים שאתם זקוקים לפתרון פשוט ונוח ללא עלות יקרה ולכן האתרים שלנו עולים 2,700 ש"ח (אתר מתבנית) וכל זאת מבלי להפתשר על איכות.

build

תחזוקה שוטפת

אנו מבינים שבעולם שכל הזמן מתקדם ומשתכלל אתם זקוקים לפתרון עקבי במידה והאתר שלכם זקוק לשכלולים נוספים ותוספות שונות לאורך הזמן, לכן אנו בנינו לכם חבילות שירות.

פתרונות שיווק, פיתוח, ובניית אתרים לעורכי דין

חברת endless הינה חברה מקצועית ומצליחה אשר מספקת שירותי בניית אתרים לעורכי דין. החברה עוסקת במגוון תחומי אינטרנט, ביניהם מתמחה החברה בבניית אתרים לעורכי דין, פיתוח אתרים לעורכי דין, שירותי כתיבת תוכן לעורכי דין אשר מתבצעים על ידי קופירייטרים, עמודי נחיתה, ניהול קמפיינים בגוגל אדוורדס ועוד. בין אתרי עורכי הדין קיימים אתרי תוכן וקבלת מידע, אתרי תדמית, פורטלים אשר עוסקים בתחום המשפט וכו'. בכדי לבנות אתר באופן איכותי, יש לשבת עם הלקוח ולבצע אפיון אתר. במהלך הפגישה עם הלקוח, יוגדרו מטרות האתר ומטרותיו של בעל העסק. את האתר יש להתאים לרצונו של עורך הדין – יש עורכי דין אשר מעוניינים לבנות אתר תדמיתי אשר ישמש ככרטיס ביקור ווירטואלי ויש עורכי דין אשר מעדיפים לבנות אתר עם מערכת לניהול תוכן. מערכת זו מעדכנת את התכנים באופן עצמאי.

מה אתר של עורך דין צריך לכלול?

בניית אתרים לעורכי דין – כולל מערכת הניהולישנם תכנים מסוימים שיש לכלול בבניית אתרים לעורכי דין – חשוב לכלול מידע כללי אודות המשרד, תחומי ההתמחות של צוות העובדים, מידע על צוות העובדים, יש לצרף פרטי התקשרות, מאמרים רלוונטיים וניתן להוסיף מאמרים חדשים, פסקי דין חדשים, פורומים, גלריית תמונות ועוד. טיפים לבניית אתר אינטרנט מוצלח לעורכי דין: אפיון – חשוב לאפיין את האתר באופן מקצועי ומקיף ולכלול את כל המידע והשירותים שאתם מציעים ללקוחות. יש לבצע את אפיון האתר בצורה המדויקת ביותר. מערכת לניהול תוכן – מומלץ לבקש אתר אינטרנט אשר כולל מערכת לניהול תוכן, כך שבעתיד, תוכלו לנהל ולעדכן את תכני האתר. המערכת תחסוך לכם הוצאות, זמן ומאמצים במידה ותצטרכו לבצע עדכונים. התאמת האתר לקידום – בנו את האתר באופן שיתאים לקידום, כך תוכלו לחסוך השקעה, זמן והוצאות. טופס יצירת קשר – מטרתו העיקרית של האתר היא לגרום לגולש ליצור קשר ולהפוך ללקוח, על כן, צריך האתר לכלול טופס יצירת קשר.

עורך הדין רון כץ
משרד רועי אסור שותו
סטרול חלפון ושות משרד עורכי דין
עורכת הדין רעות שדה
 
 

בא לך לדבר?

אנחנו כאן, במושב גמזו בלב יער בן שמן, מחכים לשמוע מכם, בטלפון, במייל או בטופס כאן ליד.
pin_drop
בלב היער

מושב גמזו, ההדס 12

phone
דברו איתנו

טלפון: 054-9796808
מייל: [email protected]
ראשון - חמישי, 9:15-16:00

השארת פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונציגה תחזור אליכם בהקדם