בניית אפליקציות לעסקים

בניית אפליקציות - פיתוח אפליקציותמהו הצורך בבניית אפליקציות?

הצלחה של עסק "רגיל" נמדדת בכמות המכירות השנתית. הצלחה של עסק שחושב לעתיד – נמדדת במוכנות שלו לתכנן מראש. להתקדם עם הקידמה. להכין את השנה הבאה כבר מתחילת השנה הנוכחית, ע"י השקעה כספית, שיווקית, פרסומית וקידומית שממוקדת לא רק לשנה הנוכחית, אלא גם לשנה הבאה – ובתקווה שבשנה הבאה (ובכל שנה שבאה אחריה, במעגל בלתי פוסק) יוגדל מחזור המכירות.

בניית אפליקציה – חלק אינטגרלי מהשיווק האינטרנטי

בעידן הנוכחי, בו האינטרנט מבוסס אצל (כמעט) כל אחד; בבית, במשרד ובכף היד, הפרסום באינטרנט לוקח את הפרונט. הזמינות, עושר המידע, והקלות הפכו את האינטרט לכלי הפרסומי הכי מבוקש והכי יעיל.  כיום, בעידן בו המכשיר החכם כמעט והחליף את המחשב הביתי, חשובה ביותר הנגשת האינטרנט (והפרסום בו) לאפליקציה המותאמת לסמארטפונים מכל הסוגים. בניית אפליקציות הינה עבודה קשה ומורכבת, הנמשכת בדר"כ חודשי עבודה רבים. המטרה בפיתוח אפליקציה היא להביא: למפרסמים – פתרונות שיווקיים רלוונטיים, עדכניים וייעודיים לקידום העסק, יחד עם שימור לקוחות והשגת לקוחות חדשים. ללקוחות (הקהל הרחב)- מידע רלוונטי השייך לנושא/מוצר אותו הם מחפשים, יחד עם מערכת נגישה וקלה, המותאמת בשלמות לסמארטפונים, ובכך להקל עליהם את הליך חיפוש המידע ע"י צמצומו לכמה שלבים פשוטים אותם מציגה בפניהם האפליקציה.

מהן הפונקציות שניתן לשים באפליקציה, ומה הן נותנות לכם?

לבניית אפליקציות מבחר פונקציות לבחירתכם;

  • חיוג ישיר – לחצן מתוך האפליקציה המחייג עם לחיצה עליו ישירות לבית העסק/מפרסם המוצר.
  • שיתוף- שיתוף ישיר של המידע המוצג לפייסבוק, טוויטר, אי-מייל, SMS ועוד. דרך הגעה- לחצן אשר בלחיצה עליו ניתן להשיג מידע ישירות לסמארטפון עם מידע והדרכה כיצד להגיע למפרסם/בית העסק הרלוונטי, כולל קישוריות המערכת אוטומטית למפת הסמארטפון האישי.
  • שליחת הודעות מכוונות (פוש נוטיפיקיישנס) – המערכת מאפשרת למפרסם לשלוח הודעות פרסום, מבצעים ועוד, לכל בעלי הסמארטפונים עם האפליקציה שלו.
  • טפסים- ניתן לבנות לאפליקציה טופס מובנה כזה או אחר, הנשלחאוטומטית עם מילואו לאי-מייל מובנה (רצוי של המפרסם). (אופציה זו, יכולה לשמש את המפרסם על מנת ליצור מועדון לקוחות, עריכת סקרים, שאלונים, וכן גם לשיטת חבר מביא חבר, וכו'.)
  • יצירת מפת ניווט בתוך האפליקציה הכוללת נקודות עניין ומפנה את המשתמשים לניווט בוויז או כל מערכת אחרת, כמו כן נקודות העניין מאפשרות להכניס טקסט, פרטי יצירת קשר ועוד..
  • מידע – המודול מאפשר להכניס לתוך תוכן האפליקציה מגוון סוגי תכנים שונים, כגון: טקסט, תמונות, סרטונים, ליניקים, תגובות, מאמרים ועוד…
  • גלריית תמונות – ניתן לייצר בקלות גלריות להצגת תמונות בצורה נוחה לשימוש ונעימה לעין.
  • קופוני QR – המודול מאפשר לכם אפשרות להעניק הטבה או מתנה חד פעמית בקריאת QR דרך האפליקציה.
  • מודול סחר – באפשרותינו לבנות לכם מודול לרכישות בתוך האפליקציה אשר תעניק לכם את כל העוצמה שבחנות וירטואלית – בתוך האפליקציה שלכם.
  • נגן מוזיקה / רדיו

הפונקציות הנ"ל הן רק טעימה קטנה מהמבחר הנרחב, הכללי והספציפי שתוכלו למצוא אצלנו בחברת ENDLESS. התקשרו עוד היום בכדי לשמוע על המגוון השלם של הפונקציות השונות אותן ניתן להתקין באפליקציה שלכם, ותוכלו גם אתם – לשדרג את העסק שלכם.


בניית אפליקציות - פיתוח אפליקציות